Make your own free website on Tripod.com

JAWATANKUASA KOKURIKULUM

TAHUN 2004

JAWATANKUASA INDUK KOKURIKULUM

Pengerusi             : En Mohamad Jafar b. Ibrahim.( Guru Besar)

Naib Pengerusi    : Pn Hjh Fatimah bt Sulaiman( GPK Kokurikulum)

Setiausaha           : En Faizol b. Hj Badrol

Pen  Setiausaha  : Cik Fathin Hamammah Akmar bt Ahmad Anuar

Bendahari           : Pn Azlina bt Ariffin

Jawatankuasa     : En Halidon b. Samsuri ( Penyelaras Sukan / Permainan )

                            Pn Rohaya bt Usoff ( Penyelaras Persatuan/ Kelab )

                            Pn Rosmaini bt Ibrahim ( Penyelaras Unit Uniform )

JAWATANKUASA MAJLIS SUKAN SEKOLAH

Pengerusi                     : En Mohamad Jafar b. Ibrahim.( Guru Besar)

Timbalan Pengerusi      : Pn Hjh Fatimah bt Sulaiman( GPK Kokurikulum)

Naib Pengerusi            : En Said b. Musa( GPK )

                                     Pn Hjh Zubaidah bt Abdullah (GPK HEM)

Setiausaha                   :  En Ku Arshad b. Ku Abdullah

Pen  Setiausaha          :   Cik Suhaida bt Abdul Rhapar

Bendahari                   :   Pn Azlina bt Ariffin

Jawatankuasa             :   Ketua guru-guru rumah sukan

                                    1. Pn Fuziah bt Mohd Nor.( Rumah Bendahara)

                                    2. Pn Zawiyah bt Yussof ( Rumah Temenggung )

                                    3. Pn Hjh Rosnah bt Othman ( Rumah Laksamana )

                                    4. Cik Fathin Hamammah Akmar  b. Ahmad Anuar ( Rumah Syahbandar )

JAWATANKUASA PENILAIAN KOKURIKULUM

Pengerusi                     : En Mohamad Jafar b. Ibrahim.( Guru Besar)

Naib Pengerusi            : Pn Hjh Fatimah bt Sulaiman  GPK Kokurikulum)

Setiausaha                   : En Ku Arshad b. Ku Abdullah

Pen  Setiausaha          :  Cik Suhaida bt Abdul Rhapar

Jawatankuasa             :  En Halidon b. Samsuri ( Penyelaras Sukan / Permainan )

                                    Pn Rohaya b. Usoff ( Penyelaras Persatuan/ Kelab )

                                    Pn Rosmaini bt Ibrahim ( Penyelaras Unit Uniform )

GURU PENASIHAT AKTIVITI KOKURIKULUM

A. Unit Beruniform

Penyelaras     : PN ROSMAINI BT IBRAHIM

1. Persatuan Bulan Sabit Merah ( PBSM )

   Cik Fathin Hamammah Akmar bt Ahmad Anuar (Ketua)

   Pn Azlina bt Ariffin

   En Muhammad Nizar b. Shuib

    Cik Norshahnizah bt Mohamed

2. Pergerakkan Puteri Islam (PPIM)

    Pn Fuziah bt Md Nor (K)

    Cik Suhaida bt Abdul Rhapar

    Pn Afiza bt Zakaria

    Cik Noradilah bt Che Mohamed

    Pn Rosmini bt Othman

3. Pengakap

    En Izhar b. Md Zaid (K)

    En Ramlan b. Salim

    En Faizol b. Hj Badrol

    Pn  Halimatun Saadiah bt Johari

    Cik Juliah bt Abdul Rahaman

4. Taekwando

    1. En Noor Azmi b. Mohamad Nor (K)

    2. En Halidon b Samsuri

B.  Persatuan / Kelab.

     Penyelaras : Pn Rohaya bt Usoff

1. Bahasa Melayu

    Pn Rosmaini bt Ibrahim (K)

    En Sahril b. Sitam

    Pn Rosmaini bt Ibrahim

     Cik Zamzulinah bt Abdul Ghani   

2. Bahasa Inggeris

   En Mohd Azhar b. Man (K)

   En Mohd Bazir b. Din

   Pn  Juliana bt Ahmad Zukhi

   En Muhammad Nizar b. Shuib

3. Matematik dan Sains

   Pn Maimunah bt Hasan.(K)

   Pn Hjh Rosnah bt Othman

    Pn Nabillah bt Mohamad Rosli

4. Agama Islam

   Pn Halimatun Saadiah bt Johari (K)

   Ustazah Norfazlina bt Othman

    En Abdul Hakim b. Sanusi

   

5. Kelab Seni Lukis & Kerjatangan

   Cik Juliah bt Abd Rahman (K)

   En Suhaimi b. Abdul Rahman

    Cik Munirah bt Mohd Yusoff

    

6. Kelab Reka Cipta

    Pn Rohaya bt Usoff (K)

    En Abd Rahim b. Sani

    Pn Afiza bt Zakaria

 

7. Kelab Doktor Muda

    Pn Siti Zahara bt Hj Mohd Nordin (K)

    Pn Fuziah bt Md Nor

    Pn Rosmini bt Othman 

C. Sukan/ Permainan

     Penyelaras : Pn Zawiyah bt Yussof

1. Bola Sepak

    En Noor Azmi b. Mohd Nor (K)

    Ustaz Faizol b. Hj Badrol

    En Izhar b. Md Zaid

    En Sahril b. Sitam

    En Abd Rahim b. Sani

2. Bola Baling

    Pn Azlina bt Ariffin (K)

    Pn Rohaya bt Usoff 

    En Suhaimi b. Abdul Rahman

    Cik Munirah bt Mohd Yusoff

    

3. Bola Jaring

    Cik Fathin Hamammah Akmar bt Ahmad Anuar (K)

    Cik Suhaida bt Abd Rhapar

    Cik  Juliah bt Abdul Rahaman

    Pn Nabillah bt Mohamad Rosli

    Pn Juliana bt Ahmad Zukhi

4. Badminton

    En Ramlan b. Salim  (K)

    Pn Fuziah bt Md Nor

    Pn Halimatun Saadiah bt Johari

    Cik Norshahnizah bt Mohamed

    En Muhammad Nizar b. Shuib

    Pn Afidas bt Abu Bakar

5. Kelab Bola Tampar

    Pn Zawiyah bt Md Yussof (K)

    En Mohd Azhar b. Man

    En Abdul Hakim b. Sanusi

.  Cik Noradilah bt Che Mohamed

6. Kelab Ping Pong

    En Mohd Bazir b. Din  (K)

    Pn Rosmaini bt Ibrahim

    Pn Maimunah bt Hasan

    En Halidon b. Samsuri

    Cik Zamzulinah bt Abdul Ghani

RUMAH-RUMAH SUKAN

Rumah Bendahara (Merah):

Penyelaras    :     Pn Fuziah bt Md Nor

En Ramlan b. Salim

En Mohd Bazir b. Din

Cik Juliah bt Abdul Rahaman

Pn Maimunah bt Hasan

En Muhammad Nizar b. Shuib

Pn Rosmini bt Othman 

Rumah Temenggung (Biru)

Pn Zawiyah bt Md Yussof (K)

En Halidon b. Samsuri

En Faizol b. Hj Badrol

Pn Azlina bt Ariffin

Cik Suhaida bt Abdul Rhapar

Pn Halimatun Saadiah bt Johari

Pn Afiza bt Zakaria

Pn Nabillah bt Mohamad Rosli

Rumah Syahbandar (Kuning)

Cik Fathin Hamammah Akmar b. Ahmad Anuar  (K)

En Sahril b. Sitam

Pn Rosmaini bt Ibrahim

Pn Siti Zahara bt Hj Mohd Nordin

Pn Azura bt Awang

Pn Afidas bt Abu Bakar

En Abdul Hakim b. Sanusi

Rumah Laksamana (Hijau)

Pn Hjh Rosnah bt Othman  (K)

En Mohd Azhar b. Man

En Suhaimi b. Abdul Rahman

En Noor Azmi b. Mohd Nor

Pn  Juliana bt Ahmad Zukhi

Pn Rohaya bt Usoff

En Abd Rahim b. Sani